Bzy - Lilaki na pniu  Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Bzy - Lilaki na pniu

Bzy i liliaki są w Polsce popularne. Są to rośliny ozdobne. Możemy je spotkać w przydomowych ogrodach, parkach czy na skwerach. Cieszą oczy pięknym kwitnieniem. 

Liliaki

Istnieje wiele gatunków liliaków. Występują w formie krzewów lub małych drzewek. Rośliny mają różnokolorowe kwiaty. Możemy spotkać liliaki o różowym, fioletowym, białym czy żółtym zabarwieniu kwiatów. Są niezwykle dekoracyjne. Z pewnością warto posiadać je w swoim ogrodzie.

Bzy

Bzy są w Polsce znane od wielu lat. Mają okazałe kwiaty, które charakteryzują się wydzielaniem pięknego zapachu. W ogrodzie warto umiejscowić je widocznym, wyeksponowanym miejscu, tak by mogły nas cieszyć pięknym wyglądem. 

Sadzonki bzu

W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości sadzonki bzu. Rośnie jako małe drzewko lub krzew. Kupując sadzonki w naszym sklepie masz pewność, że zostaną one dobrze zapakowane. Dzięki temu dotrą do Ciebie nieuszkodzone. 

Zapraszamy do zapoznania się z dostępną ofertą. Bzy i lilaki są roślinami stosunkowo łatwymi w uprawie. Nie mają bardzo wysokich wymagań glebowych. Każdy ogrodnik powinien rozważyć zakup tych krzewów.

Zobacz również brzozycatalpy, a także lipy.

Kategorie

Promocje

Najczęściej kupowane