BHP  W tej kategorii nie ma produktów.

BHP

Prace w ogrodzie powinniśmy wykonywać w odpowiednim stroju, który zapewni nam komfort i przede wszystkim bezpieczeństwo. Przydać się mogą rękawice robocze, buty ochronne (np. gumowce), stroje i maski ochronne, a także inne produkty. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które pozwolą Ci zorganizować pracę w wygodny i bezpieczny sposób.

Rękawice robocze, rękawice ogrodowe

Jednym z podstawowych elementów stroju, o którym powinniśmy pamiętać, są rękawice robocze. Jest to niezbędny element wyposażenia każdej osoby wykonującej prace ogrodowe. Pozwalają nam chronić dłonie przed skaleczeniem, zimnem czy innymi czynnikami mogącymi im zaszkodzić. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór rękawic o różnych rozmiarach. Oferujemy między innymi rękawice robocze ocieplane polarem, które świetnie sprawdzą się podczas pracy w chłodniejsze dni. Możesz też zakupić rękawice poliestrowe, nylonowe czy tzw. wampirki. Każda osoba z pewnością znajdzie rękawice spełniające jej oczekiwania.

Płaszcze przeciwdeszczowe – ochrona przed deszczem

Wiele prac w ogrodzie wykonujemy podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych. Kiedy należy wykonać pracę podczas deszczu, niezastąpione okażą się płaszcze przeciwdeszczowe oraz komplety ochronne przeciwdeszczowe. Pozwolą się nam ochronić przed przemoczeniem. Będziemy mogli wykonać prace ogrodowe w komfortowych warunkach.

Kategorie

Promocje

Najczęściej kupowane