GRYZONIE, KRETY, ŚLIMAKI...   Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
GRYZONIE, KRETY, ŚLIMAKI...

Każdy właściciel ogrodu chce posiadać w nim piękne i okazałe rośliny, zadbany trawnik, ślicznie kwitnące kwiaty. Niestety często plany te mogą skutecznie zniszczyć szkodniki takie jak: myszy, krety, ślimaki czy nornice. Na szczęście możemy z nimi skutecznie walczyć. Nasz sklep oferuje Państwu szereg produktów, które umożliwiają szybkie i sprawne pozbycie się szkodników. Dzięki ich zastosowaniu będziemy mogli szybko cieszyć się ładnym i zadbanym ogrodem.

Zwalczanie ślimaków

Ślimaki potrafią zniszczyć piękne rabaty z kwiatami. Chętnie zjadają młode pędy roślin, jeszcze nierozwinięte pączki kwiatów. Powodują tym samym spore straty. Ślimaki uniemożliwiają cieszenie się uprawianymi roślinami. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów, które skutecznie zwalczają ślimaki. W asortymencie są też produkty ekologiczne. Dostępne są między innymi preparaty, które wabią ślimaki zapachem. Preparat jest przez nie zjadany. W ten sposób są skutecznie neutralizowane.

Jak pozbyć się kretów i nornic?

Krety i nornice potrafią skutecznie uprzykrzyć życie ogrodników. Powodują duże uszkodzenia i straty. Krety i nornice kopią tunele. Podgryzają rośliny, niszcząc ich system korzeniowy i uniemożliwiając prawidłowy wzrost. Krety dodatkowo budują kopce, które pogarszają wygląd starannie pielęgnowanych trawników. W sklepie znajdziesz produkty, które skutecznie odstraszą nornice i krety. W asortymencie mamy między innymi karbid na nornice, który odstrasza je swoim zapachem. Znajdziesz u nas również płyn na krety, świece na krety, pułapki na krety i inne skuteczne produkty.

Preparaty odstraszające, łapki

W naszym asortymencie znajdziesz produkty działające na różnej zasadzie. Wiele zwierząt ma czuły węch. Stosując odpowiednie substancje, możemy się ich skutecznie pozbyć. W innych przypadkach dobrym rozwiązaniem będzie użycie łapki (np. łapki na myszy). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wybrania najlepszego dla siebie rozwiązania.

Kategorie

Promocje

Najczęściej kupowane