Agrest na pniu Pienny INVICTA Zielony 90-110CM K.

22.99zł

( 30 szt. )

Dodaj do listy życzeń

Masz pytania? Skieruj je do opiekuna produktu

mail:sklep@polskieogrody24.pl

Wysokość sadzonki - ok 90-110 cm

Uprawa agrestu piennego jest stosunkowo prosta, ponieważ jest to krzew o niewielkich wymaganiach środowiskowych, cechujący się wysoką odpornością na mróz. Rozwija się dobrze na lekko kwaśnych glebach gliniastych (pH 6,2-6,7). Ze względu na częste niedostatki wody, nie toleruje natomiast gleb lekkich.

Odpowiednim stanowiskiem pod uprawę agrestu piennego jest miejsce lekko zacienione (z dużą ilością rozproszonego światła). Należy unikać miejsc intensywnie nasłonecznionych i w pobliżu ścian budynków, oddających duże ilości ciepła. Zbyt duża ekspozycja krzewów agrestu piennego na słońce wiąże się z ryzykiem  poparzenia owoców i liści.

Przed posadzeniem krzewów warto jest zasilić glebę nawozami organicznymi, takimi jak kompost lub przekompostowany obornik. Warto zastosować także nawozy mineralne, zawierające potas i fosfor. Agrest pienny płytko się korzeni, dlatego nawóz mieszamy płytko z wierzchnią warstwą gleby.

Zdjęcia zamieszczone na naszej stronie są robione pod koniec czerwca i przedstawiają realne sadzonki z naszej szkółki. Wzrost oraz wygląd sadzonek/drzewek jest różny w zależności od pory roku

WAŻNA INFORMACJA!

ROŚLINY NA CZAS TRANSPORTU WYJMOWANE SĄ Z DONIC. NIE POWODUJE TO USZKODZENIA SYSTEMU KORZENIOWEGO, KTÓRY JEST PRAWIDŁOWO ZABEZPIECZONY I OFOLIOWANY.

ZAMÓWIENIA SĄ REALIZOWANE PRZEZ CAŁY ROK

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Agrest na pniu Pienny INVICTA Zielony 90-110CM K.

Agrest na pniu Pienny INVICTA Zielony 90-110CM K.

Wysyłka w ciągu 5-10 dni roboczych

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Kategorie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane