BEZ LILAK WĘGIERSKI 70-110CM

38.90zł

( 496 szt. )

Dodaj do listy życzeń

Masz pytania? Skieruj je do opiekuna produktu

tel. 25 740 81 90
mail:sklep@polskieogrody24.pl

Wysokość sadzonki - ok 70 - 110 cm

drzewko rośnie w donicy 5L

Krzew ten charakteryzuje wzniesiony pokrój, dorasta do 4 m wysokości, przy czym rocznie ok. 30 cm.

Pielęgnacja i wymagania: Jest on bardzo tolerancyjny. Poradzi sobie w przeciętnej glebie, preferowane podłoże to wilgotne i mokre. Ten gatunek jest bardzo łatwy w uprawie nawet zimą, wykazuje całkowitą odporność na mrozy.

Kwitnienie: Kwiaty ciemnofioletowe, silnie pachnące, zebrane w gęste, wąskie, wyprostowane wiechy do 20 cm długości ukazujące się bardzo obficie i corocznie w pierwszej połowie czerwca. Charakteryzuje się sztywnymi i wyprostowanymi pędami. Jego liście różnią się od lilaka pospolitego. Są eliptyczne i orzęsione. Spodnia część liścia białawo-szara.

Cięcie: według uznania, ale po przekwitnięciu krzewu.

 Zastosowanie: Idealny krzew do ogrodów i parków, zieleni miejskiej, sadzony pojedynczo lub w grupach. Dorasta do 4 metrów, w czerwcu obsypują go pięknie pachnące fioletowe kwiatostany.Zdjęcia są robione pod koniec czerwca i przedstawiają realne sadzonki z naszej szkółki. Wzrost oraz wygląd sadzonek/drzewek jest różny w zależności od pory roku

WAŻNA INFORMACJA!

ROŚLINY NA CZAS TRANSPORTU WYJMOWANE SĄ Z DONIC. NIE POWODUJE TO USZKODZENIA SYSTEMU KORZENIOWEGO, KTÓRY JEST PRAWIDŁOWO ZABEZPIECZONY I OFOLIOWANY.

ZAMÓWIENIA SĄ REALIZOWANE PRZEZ CAŁY ROK

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

BEZ LILAK WĘGIERSKI 70-110CM

BEZ LILAK WĘGIERSKI 70-110CM

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Kategorie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane