Trawa ozdobna Miskant Olbrzymi POLSKI BAMBUS 120-130 CM doniczka 2L

15.90zł

( 68 szt. )

Dodaj do listy życzeń

Masz pytania? Skieruj je do opiekuna produktu

tel. 25 740 81 90
mail:sklep@polskieogrody24.pl

WYSOKOŚĆ SADZONKI 120-130 CM

rośnie w donicy 2L

Bambus w ogrodzie to wyjątkowy widok. Nie konkuruje z innymi roślinami, a swoim pokrojem i zielenią liści potrafi wspaniale podkreślić ich walory.

Bambus może rosnąć wszędzie tam, gdzie dostępna jest wystarczająca przestrzeń. Może on bowiem rozrosnąć się na kilka metrów w ciągu kilku lat.

Miskant pochodzi z krajów Dalekiego Wschodu. W Europie uprawiany jest od prawie pól wieku głównie dla swoich walorów ozdobnych: rośnie szybko, wysoko i stanowi świetne tło dla miłośników wszelakich traw ogrodowych, które sadzi się wokół niego.

Długie, silne liście z białym pasem wzdłuż nerwu głównego, które długo utrzymują się na roślinie. Miskant olbrzymi tworzy duże, malownicze kępy. Jesienią pojawiają się okazałe kwiatostany, które zdobią roślinę aż do wiosny. Najlepsza jest gleba sucha lub umiarkowanie wilgotna, przepuszczalne, bogata w próchnicę, odczyn obojętny. Można tworzyć z niej żywopłoty, sadzić w pobliżu oczka wodnego lub na tle ściany domu. Nadaje się do kompozycji z traw, wnosząc nieco wschodniej egzotyki do ogrodu. Zasuszone kwiatostany można zastosować do suchych bukietówZdjęcia są robione pod koniec czerwca i przedstawiają realne sadzonki z naszej szkółki. Wzrost oraz wygląd sadzonek/drzewek jest różny w zależności od pory roku

WAŻNA INFORMACJA!

ROŚLINY NA CZAS TRANSPORTU WYJMOWANE SĄ Z DONIC. NIE POWODUJE TO USZKODZENIA SYSTEMU KORZENIOWEGO, KTÓRY JEST PRAWIDŁOWO ZABEZPIECZONY I OFOLIOWANY.

ZAMÓWIENIA SĄ REALIZOWANE PRZEZ CAŁY ROK

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Trawa ozdobna Miskant Olbrzymi POLSKI BAMBUS 120-130 CM doniczka 2L

Trawa ozdobna Miskant Olbrzymi POLSKI BAMBUS 120-130 CM doniczka 2L

28 innych produktów w tej samej kategorii:

Kategorie

Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane