Paulownia Shan Tong (sadzonka z kasety) HURT

3.00zł

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 112

( 1000 szt. )

Dodaj do listy życzeń

Masz pytania? Skieruj je do opiekuna produktu

tel. 25 740 81 90
mail:sklep@polskieogrody24.pl

OFERTA HURTOWA - MOŻLIWA TYLKO WYSYŁKA NA PALECIE LUB ODBIÓR OSOBISTY PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU TELEFONICZNYM LUB MAILOWYM

Sadzonka z kasety (28 szt w kasecie) 

wymiar 1 komórki - 5,5 x 5 x 14 c

UWAGA! Minimalne zamówienie to 112 szt - NALEŻY ZAMAWIAĆ WIELOKROTNOŚĆ LICZBY 28!

Paulownia 'Shan Tong' to bardzo szybka rosnące drzewko. Po okresie 8 lat osiąga od 8 do 12m wysokości oraz 40-50 cm w obwodzie. Bardzo wysoko mroozodpornośc (poradzi sobie w trakcie bardzo wysokich, jak i niskich temperatur sięgających do 29C). Shan Tong' cechuje się prostym pieniem, gładką korą i dużą wysokością. Wytwarza duże i zielone liście, które doskonale kontrastują z fioletowymi kwiatami, które pojawiają się z reguły na przełomie kwietnia i maja.

Paulownia jest mało wymagająca, co do jakości gruntu i może być uprawiana na użytkach rolnych o niskiej przydatności. Jednakże wymaga ona bogatej w składniki odżywcze, średnio ciężkiej i głębokiej gleby, w celu realizacji pełnego potencjału wzrostu.

Ze względu na swoje właściwości paulownia puszysta może być również wykorzystywana do upraw energetycznych i produkcji biomasy.

Sadzonki są na czas transportu wyjmowane z kasety i odpowiednio zabezpieczane przed transportem, aby nie uległy uszkodzeniu. Możliwa jest wysyłka paletowa sadzonek w kasetach- naliczamy dodatkową opłatę w postaci kaucji za kasetę - 3zł.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Paulownia Shan Tong (sadzonka z kasety) HURT

Paulownia Shan Tong (sadzonka z kasety) HURT

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Kategorie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane