Kiwi Mini Atkinidia Jumbo 20-30 cm P9

4.99zł

( 98 szt. )

Dodaj do listy życzeń

Masz pytania? Skieruj je do opiekuna produktu

tel. 25 740 81 90
mail:sklep@polskieogrody24.pl

Wysokość sadzonki  ok. 20-30 cm

drzewko rośnie w donicy P9

To słodkie, podłużno-okrągłe owoce wychodzące z długich, cienkich pędów. Odmiana przystosowana jest do trudnych i zmiennych warunków pogodowych. W kwestii uprawy należy pamiętać, że Kiwi Jumbo preferuje słoneczne stanowisko i lekko kwaśną, pełną składników odżywczych glebę. To odmiana żeńska, którą warto sadzić w szpalerach lub przy ścianach, pamiętając o jej potrzebie współistnienia z męskim gatunkiem. Jumbo jest odporne na mrozy do -25 °C, może osiągnąć nawet 8 metrów wysokości. Owoce kiwi są nie tylko ozdobą okazałych pędów, ale także słyną ze swoich wartości odżywczych. Wzmacniają odporność, poprawiają ukrwienie i ogólne samopoczucie. Z jednego krzewu mozna zebrać około 100 sztuk kiwi. Owocowanie przypada na wrzesień - październik. Jeden owoc może mieć wagę do 6 g, a spożywać go można wraz ze skórką. Roślina co roku potrzebuje odmładzającego cięcia, które należy przeprowadzać jesienią. Nie jest zalecane usuwać gałęzie wiosną.

Zdjęcia są robione pod koniec czerwca i przedstawiają realne sadzonki z naszej szkółki. Wzrost oraz wygląd sadzonek/drzewek jest różny w zależności od pory roku

WAŻNA INFORMACJA!

ROŚLINY NA CZAS TRANSPORTU WYJMOWANE SĄ Z DONIC. NIE POWODUJE TO USZKODZENIA SYSTEMU KORZENIOWEGO, KTÓRY JEST PRAWIDŁOWO ZABEZPIECZONY I OFOLIOWANY.

ZAMÓWIENIA SĄ REALIZOWANE PRZEZ CAŁY ROK

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kiwi Mini Atkinidia Jumbo   20-30 cm  P9

Kiwi Mini Atkinidia Jumbo 20-30 cm P9

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Kategorie

Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane