Klon czerwony na pniu kulisty 150 - 180cm D.

109.90zł

99.90zł

( 164 szt. )

Dodaj do listy życzeń

Masz pytania? Skieruj je do opiekuna produktu

mail:sklep@polskieogrody24.pl

Klon kulisty szczepiony na pniu -wysokość sadzonki - ok 150 - 180 cm

drzewko rośnie w donicy

Klon szczepiony na pniu  Liście pięcioklapowe, rozwijające się brązowawe, następnie ciemnozielone. Spodnia strona liści fioletowo-purpurowa. Jesienią przebarwia się na pomarańczowo-czerwono. Wymaga stanowiska słonecznego lub półcienistego.

Klon jawor szczepiony na pniu można sadzić w dużych  i małych ogrodach, tarasach oraz jest polecany do nasadzeń miejskich i parkowych. Doskonałe drzewko alejowe. Miniaturowe drzewka lisciaste i iglaste  zachwycają kapitalnymi kształtami i formami. O wysokości rośliny decyduje miejsce szczepienia drzewka. Jest to "zgrubienie" pod koroną rośliny, a dzięki niemu drzewko dorasta tylko maksymalnie kilkadziesiąt cm wyżej od niego.

Klon kulisty szczepiony na pniu będzie pięknie prezentować się w Twoim ogrodzie. W każdej porze roku wygląda inaczej, dzięki czemu jest wspaniałą ozdobą.Zdjęcia są robione pod koniec czerwca i przedstawiają realne sadzonki z naszej szkółki. Wzrost oraz wygląd sadzonek/drzewek jest różny w zależności od pory roku

WAŻNA INFORMACJA!

ROŚLINY NA CZAS TRANSPORTU WYJMOWANE SĄ Z DONIC. NIE POWODUJE TO USZKODZENIA SYSTEMU KORZENIOWEGO, KTÓRY JEST PRAWIDŁOWO ZABEZPIECZONY I OFOLIOWANY.

ZAMÓWIENIA SĄ REALIZOWANE PRZEZ CAŁY ROK

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Klon czerwony na pniu kulisty 150 - 180cm D.

Klon czerwony na pniu kulisty 150 - 180cm D.

Wysyłka w ciągu 5-10 dni roboczych

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

25 innych produktów w tej samej kategorii:

Kategorie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane