KLON KOLUMNOWY CZERWONY CRIMSON SENTRY SZCZ DOŁEM OK 160- 170CM D.5L

77.90zł

( 498 szt. )

Dodaj do listy życzeń

Masz pytania? Skieruj je do opiekuna produktu

mail:sklep@polskieogrody24.pl

Wysokość sadzonki - ok 160-170 cm

DRZEWKO POSIADA SZCZEPIENIE NA DOLE

drzewko rośnie w donicy 5L

Drzewo wytwarza naturalnie regularny kolumnowy pokrój oraz liczne, ciemno bordowe liście, które, rosnąc od samej nasady, podkreślają smukłą sylwetkę rośliny.

Tym, co szczególnie atrakcyjne u tej odmiany, to duże, błyszczące, intensywnie czerwone liście, które utrzymują kolor aż do zimy.

Klony zwyczajne to proste w uprawie rośliny. Mają małe wymagania glebowe, należy jedynie unikać bardzo suchych, jak i bardzo mokrych gleb. Odznaczają się dużą tolerancją co do pH gleby (od lekko kwaśnego po lekko zasadowe), jak i wystawy słonecznej: od słońca po duże zacienienie. Najbardziej odpowiada im półcień i umiarkowanie wilgotne, żyzne i próchnicze podłoże - wtedy zdrowo rosną i nie chorują.

Są to rośliny odporne, które poradzą sobie w trudnych warunkach. Wytrzymują okresową suszę i zanieczyszczone miejsce powietrze.

Mogę jednak źle reagować na duże zasolenie gleby. Są całkowicie mrozoodoporne na terenie całego kraju.Zdjęcia są robione pod koniec czerwca i przedstawiają realne sadzonki z naszej szkółki. Wzrost oraz wygląd sadzonek/drzewek jest różny w zależności od pory roku

WAŻNA INFORMACJA!

ROŚLINY NA CZAS TRANSPORTU WYJMOWANE SĄ Z DONIC. NIE POWODUJE TO USZKODZENIA SYSTEMU KORZENIOWEGO, KTÓRY JEST PRAWIDŁOWO ZABEZPIECZONY I OFOLIOWANY.

ZAMÓWIENIA SĄ REALIZOWANE PRZEZ CAŁY ROK

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

KLON KOLUMNOWY CZERWONY CRIMSON SENTRY SZCZ DOŁEM OK 160- 170CM D.5L

KLON KOLUMNOWY CZERWONY CRIMSON SENTRY SZCZ DOŁEM OK 160- 170CM D.5L

Wysyłka w ciągu 5-10 dni roboczych

26 innych produktów w tej samej kategorii:

Kategorie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane