Klon princeton gold żółty na pniu 190-220 cm d.

89.90zł

( 4 szt. )

Dodaj do listy życzeń

Masz pytania? Skieruj je do opiekuna produktu

mail:sklep@polskieogrody24.pl

Wysokość sadzonki - ok 190 - 220 cm

drzewko rośnie w donicy

Klon pospolity Princeton Gold  to odmiana o regularnej, szerokiej koronie i o złoto żółtym wybarwieniu liści z odcieniami pomarańczowego, czasem czerwonymi młodymi przyrostami. Z większej odległości, nawet latem, ma jasne „wiosenne” zabarwienie, ładnie komponujące się w krajobrazie z roślinami o ciemniejszych liściach. Liście duże, do 15 cm dł., dłoniaste, 5–7 klapowe, o długim ogonku. Bardzo dobrze toleruje wszystkie gleby z wyjątkiem skrajnie suchych lub podmokłych. Młode rośliny dobrze znoszą zacienienie. Najlepiej wybarwia się na stanowisku słonecznym, ale światło powinno być rozproszone ze względu na możliwość przypalania liści.

Klon ozdobny żółty

Drzewo odporne na niskie temperatury i warunki miejskie. Doskonałe do sadzenia w parkach i zieleni osiedlowej, w otoczeniu nowoczesnej architektury oraz jako roślina alejowa.Zdjęcia są robione pod koniec czerwca i przedstawiają realne sadzonki z naszej szkółki. Wzrost oraz wygląd sadzonek/drzewek jest różny w zależności od pory roku

WAŻNA INFORMACJA!

ROŚLINY NA CZAS TRANSPORTU WYJMOWANE SĄ Z DONIC. NIE POWODUJE TO USZKODZENIA SYSTEMU KORZENIOWEGO, KTÓRY JEST PRAWIDŁOWO ZABEZPIECZONY I OFOLIOWANY.

ZAMÓWIENIA SĄ REALIZOWANE PRZEZ CAŁY ROK

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Klon princeton gold żółty na pniu 190-220 cm d.

Klon princeton gold żółty na pniu 190-220 cm d.

Wysyłka w ciągu 5-10 dni roboczych

25 innych produktów w tej samej kategorii:

Kategorie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane