MODRZEW JAPOŃSKI STIFF WEEPER 120-140CM

55.46zł

( 18 szt. )

Dodaj do listy życzeń

Masz pytania? Skieruj je do opiekuna produktu

tel. 25 740 81 90
mail:sklep@polskieogrody24.pl

Modrzew japoński - sadzonka

Wysokość sadzonki - ok 120 - 140 cm

drzewko rośnie w donicy

Ta odmiana modrzewia japońskiego szczepiona na wysokim pniu przybiera formę krzewu płożącego o malowniczo zwisających gałęziach. Igły modrzewia Stiff Weeper’ są długie, stalowozielonej barwy, sezonowe; jesienią zmieniają kolor na żółty. Pędy na początku sezonu żywo zielone, później robią się rdzawobrązowe, przylegają ściśle do pnia, dołem rozpościerają się na ziemi. Uprawa i pielęgnacja: Wymaga żyznej, przepuszczalnej gleby, umiarkowanie wilgotnej, stanowiska najlepiej słonecznego.  Można formować pędy tego modrzewia przez ich skracanie lub zmniejszenie ilości. 

Modrzew japoński doskonale prezentuje się w ogrodzie. Sprzedawane w sklepie sadzonki modrzewia japońskiego są zdrowe, dzięki temu wyrosną z nich silne drzewa. 

Zdjęcia są robione pod koniec czerwca i przedstawiają realne sadzonki z naszej szkółki. Wzrost oraz wygląd sadzonek/drzewek jest różny w zależności od pory roku

WAŻNA INFORMACJA!

ROŚLINY NA CZAS TRANSPORTU WYJMOWANE SĄ Z DONIC. NIE POWODUJE TO USZKODZENIA SYSTEMU KORZENIOWEGO, KTÓRY JEST PRAWIDŁOWO ZABEZPIECZONY I OFOLIOWANY.

ZAMÓWIENIA SĄ REALIZOWANE PRZEZ CAŁY ROK

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

MODRZEW JAPOŃSKI STIFF WEEPER 120-140CM

MODRZEW JAPOŃSKI STIFF WEEPER 120-140CM

Produkty powiązane

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Kategorie

Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane