OGNIK POMARAŃCZOWY SZKARŁATNY ORANGE 100-120cm D.2L

15.99zł

( 186 szt. )

Dodaj do listy życzeń

Masz pytania? Skieruj je do opiekuna produktu

mail:sklep@polskieogrody24.pl

Wysokość rośliny - ok 100-120 cm

drzewko rośnie w donicy 2L

Ognik pomarańczowy sadzonki to dorastający nawet do 2,5 m rozłożysty krzew o ozdobnych owocach i ciernistych pędach. Ozdobą krzewu są jaskrawe, kuliste, pomarańczowe owoce, skupione w baldachogronach, które pozostają na krzewie przez zimę i są chętnie zjadane przez ptaki. Kwiaty są drobne, białe, chętnie odwiedzane przez pszczoły. Jest pół-zimozielonym, ciernistym krzewem wymagającym kopczykowania w pierwszym roku po posadzeniu .Preferuje zaciszne słoneczne stanowiska dla lepszego zakwitania i owocowania lub lekko cieniste dla lepszego utrzymania liści.Roślina o ozdobnych owocach. Wykorzystywana do obsadzania ścian, murów, cienistych miejsc ogrodu. Toleruje zanieczyszczone powietrze, stąd nadaje się do miejskich nasadzeń. Może być sadzona pojedynczo lub w grupach, również jako żywopłot.

Zdjęcia są robione pod koniec czerwca i przedstawiają realne sadzonki z naszej szkółki. Wzrost oraz wygląd sadzonek/drzewek jest różny w zależności od pory roku

WAŻNA INFORMACJA!

ROŚLINY NA CZAS TRANSPORTU WYJMOWANE SĄ Z DONIC. NIE POWODUJE TO USZKODZENIA SYSTEMU KORZENIOWEGO, KTÓRY JEST PRAWIDŁOWO ZABEZPIECZONY I OFOLIOWANY.

ZAMÓWIENIA SĄ REALIZOWANE PRZEZ CAŁY ROK

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

OGNIK POMARAŃCZOWY SZKARŁATNY ORANGE 100-120cm D.2L

OGNIK POMARAŃCZOWY SZKARŁATNY ORANGE 100-120cm D.2L

Wysyłka w ciągu 5-10 dni roboczych

Kategorie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane