Krokus wiosenny Fioletowy- cebulki 25 szt

28.00zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Tylko online

Dostawa: 7 do 14 dni

Dodaj do listy życzeń


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Masz pytania? Skieruj je do opiekuna produktu

tel. 25 740 81 90
mail:sklep@polskieogrody24.pl

Cebulki 25 szt

W zależności od gatunku krokusy kwitną na wiosnę albo jesienią, dobrze jest sadzić oba gatunki razem, aby dwa razy w roku cieszyć się kwiatami, kwiaty koloru liliowe z ciemniejszymi prążkami (C. sativus), fioletowe, żółte i białe, krokusy dorastają do 15 cm wysokości.

Krokusy sadzimy we wrześniu i październiku na głębokości ok. 8 cm, sadzimy według kolorów a na granicy mieszamy cebulki 2 kolorów, tworząc płynne przejście, gleba próchniczna, w miejscach słonecznych i łatwo nagrzewających się. Rozmnażanie przez bulwy przybyszowe. Cebulki krokusów mogą być niszczone przez nornice, wiewiórki i myszy.

Krokus doskonale nadaje się na rabaty, trawnik, obsadzenia pod drzewami oraz krzewami. Krokusy możemy uprawiać w pojemnikach i skrzyniach.

Zdjęcia zamieszczone na naszej stronie są robione pod koniec czerwca i przedstawiają realne sadzonki z naszej szkółki. Wzrost oraz wygląd sadzonek/drzewek jest różny w zależności od pory roku

WAŻNA INFORMACJA!

ROŚLINY NA CZAS TRANSPORTU WYJMOWANE SĄ Z DONIC. NIE POWODUJE TO USZKODZENIA SYSTEMU KORZENIOWEGO, KTÓRY JEST PRAWIDŁOWO ZABEZPIECZONY I OFOLIOWANY.

ZAMÓWIENIA SĄ REALIZOWANE PRZEZ CAŁY ROK                                                  

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Krokus wiosenny Fioletowy- cebulki 25 szt

Krokus wiosenny Fioletowy- cebulki 25 szt

Kategorie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane