Winogron WINOROŚL ALWOOD 10-40 cm P9

12.90zł

( 200 szt. )

Dodaj do listy życzeń

Masz pytania? Skieruj je do opiekuna produktu

mail:sklep@polskieogrody24.pl

Wysokość sadzonki - ok  10 - 40 cm

Sadzonka rośnie w donicy P9

Winorośl 'Alwood' to odmiana deserowa, rośnie bardzo silnie. Polecana do uprawy amatorskiej oraz na plantacje.Grona średnie, umiarkowanie zwarte. Jagody średniej wielkości, kuliste. Skórka granatowoczarna pokryta nalotem woskowym. 'Alwood' plonuje obficie i niezawodnie.Odmiana deserowa oraz do przetwórstwa.Odmiana o średnio wczesnej porze dojrzewania - owoce dojrzewają w drugiej dekadzie września.

Krzewy winorośli wchodzą w okres owocowania w 4-5 roku po posadzeniu. Obfitość plonu zależy w głównej mierze od odmiany, ale także od sposobu prowadzeniu krzewu i pielęgnacji.Odmiana wytrzymała na mróz i choroby grzybowe.Winorośl najlepiej rośnie w ciepłych rejonach o długim okresie wegetacyjnym. Pod uprawę winorośli nadają się najlepiej lessy, przepuszczalne gliny, a także gleby podgórskie. Winorośl źle rośnie i przemarza na terenach nizinnych i podmokłych.

Zdjęcia zamieszczone na naszej stronie są robione pod koniec czerwca i przedstawiają realne sadzonki z naszej szkółki. Wzrost oraz wygląd sadzonek/drzewek jest różny w zależności od pory roku

WAŻNA INFORMACJA!

ROŚLINY NA CZAS TRANSPORTU WYJMOWANE SĄ Z DONIC. NIE POWODUJE TO USZKODZENIA SYSTEMU KORZENIOWEGO, KTÓRY JEST PRAWIDŁOWO ZABEZPIECZONY I OFOLIOWANY.

ZAMÓWIENIA SĄ REALIZOWANE PRZEZ CAŁY ROK                                                  

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Winogron WINOROŚL ALWOOD 10-40 cm P9

Winogron WINOROŚL ALWOOD 10-40 cm P9

Wysyłka w ciągu 5-10 dni roboczych

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Kategorie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane