Winogron WINOROŚL 'Fredonia' 10-40 cm D.P9

12.90zł

( 200 szt. )

Dodaj do listy życzeń

Masz pytania? Skieruj je do opiekuna produktu

mail:sklep@polskieogrody24.pl

Wysokość sadzonki - ok  10 - 40 cm

Sadzonka rośnie w donicy P9

Winorośl 'Fredonia' to odmiana wytrzymała na mróz i odporna na choroby grzybowe.Grona średniej wielkości, jagody spore. W momencie osiągnięcia dojrzałości skórka czarna z obfitym nalotem. Miąższ delikatny, soczysty. 'Fredonia' owocuje umiarkowanie, ale regularnie. Lepiej plonują kilkuletnie pędy.Odmiana deserowa oraz na przetwory (nie nadaje się na wino).Owoce dojrzewają w drugiej i trzeciej dekadzie września.

Krzewy winorośli wchodzą w okres owocowania w 4-5 roku po posadzeniu. Obfitość plonu zależy w głównej mierze od odmiany, ale także od sposobu prowadzeniu krzewu i pielęgnacji.Wytrzymała na mróz i odporna na choroby grzyboweWinorośl najlepiej rośnie w ciepłych rejonach o długim okresie wegetacyjnym. Pod uprawę winorośli nadają się najlepiej lessy, przepuszczalne gliny, a także gleby podgórskie. Winorośl źle rośnie i przemarza na terenach nizinnych i podmokłych.Zdjęcia zamieszczone na naszej stronie są robione pod koniec czerwca i przedstawiają realne sadzonki z naszej szkółki. Wzrost oraz wygląd sadzonek/drzewek jest różny w zależności od pory roku

WAŻNA INFORMACJA!

ROŚLINY NA CZAS TRANSPORTU WYJMOWANE SĄ Z DONIC. NIE POWODUJE TO USZKODZENIA SYSTEMU KORZENIOWEGO, KTÓRY JEST PRAWIDŁOWO ZABEZPIECZONY I OFOLIOWANY.

ZAMÓWIENIA SĄ REALIZOWANE PRZEZ CAŁY ROK                                                  

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Winogron WINOROŚL 'Fredonia' 10-40 cm D.P9

Winogron WINOROŚL 'Fredonia' 10-40 cm D.P9

Wysyłka w ciągu 5-10 dni roboczych

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Kategorie

Promocje

Ostatnio przeglądane

Najczęściej kupowane