Donice  Jest 270 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 270 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 270 elementów
Donice

Jeśli w domu, na balkonie czy w ogrodzie posiadamy kwiaty, warto też zaopatrzyć się w ładne donice. Dzięki nim kwiaty będą się prezentować jeszcze bardziej efektywnie. W sklepie znajdziesz szeroki wybór donic różnej wielkości. 

Osłonki do storczyków, osłonki na zioła

Storczyki są roślinami, które należy uprawiać w specjalnie przystosowanych do tego celu osłonkach. Osłonki są zbudowane tak, aby umożliwić wodzie swobodne spływanie na samo dno. Dzięki temu korzenie storczyka nie są zamoczone, a roślina może prawidło się rozwijać i przez długi czas cieszyć nasze oczy. W sklepie znajdziesz również osłonki na zioła. Świetnie sprawdzą się na balkonie, tarasie czy w kuchni. Są funkcjonalne. Jednocześnie stanowią piękną dekorację.

Donice ratanowe

W naszej ofercie znajdziesz tez bardzo modne w ostatnich latach donice ratanowe. Doskonale nadają się do ogrodów i na tarasy. Są odporne na zmienne warunki atmosferyczne takie jak deszcz czy mróz. Dostępne są donice w różnych kolorach i wielkości. Obok donic ratanowych dużą popularnością cieszą się donice z wzorem dłuta. Wyglądają bardzo stylowo. Nadają się zarówno do pomieszczeń, jak i na zewnątrz.


Zobacz również produkty z kategorii: chemia do domu.

Kategorie

Promocje

Najczęściej kupowane