Morwy  Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Morwy

Morwa występuje w wielu gatunkach. Możemy ją spotkać na różnych kontynentach – od Afryki, przez Amerykę Północną i Azję, aż po Europę. Morwę możemy spotkać również w Polsce. Rośliny te są cenione ze względu na posiadanie właściwości prozdrowotnych. W Polsce spotykamy morwę białą oraz morwę czarną.

Morwa - sadzonki

W sklepie znajdziesz różne sadzonki morwy. Roślina lubi nasłonecznione stanowiska. Preferuje przepuszczalne i gliniaste gleby. Gatunki morwy czarnej są mniej odporne na mróz od morwy białej. Roślinę najlepiej uprawiać w cieplejszych regionach Polski. Morwa rodzi smaczne owoce, które mają właściwości prozdrowotne. Są znane z tego, że pomagają w utracie masy ciała. Mają też wiele cennych dla człowieka witamin. Roślina jest stosunkowo odporna na rożnego typu szkodniki. Jest piękną ozdobą ogrodów i parków. Warto się nią bliżej zainteresować i rozważyć umieszczenie jej w swoim ogrodzie.

Morwy - drzewa

Niektóre odmiany morwy dobrze sprawdzą się również jako rośliny miejskie. Poleca się obsadzanie nimi parków, skwerów czy terenów zielonych na osiedlach. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi propozycjami i wybraniu najbardziej odpowiedniej dla siebie. Zapraszamy!

Kategorie

Promocje

Najczęściej kupowane