Kategorie

Wiśnie  Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Wiśnie

Sadzonki wiśni

Wiśnie są często spotykane w polskich ogrodach. Drzewa wiśni charakteryzują się niezwykle pięknym kwitnieniem w okresie wiosennym. Pięknie wyglądają również w innych porach roku. Latem możemy podziwiać ich owoce. Jesienią liście wiśni przebarwiają się tworząc ciekawą dekorację ogrodu. W naszym sklepie oferujemy duży wybór sadzonek wiśni. Dostępne są wiśnie kolumnowe, a także wiśnie amanogawe. 

Wiśnie - odmiany

W sklepie oferujemy odmiany wiśni o dużej zdrowotności. Drzewka wiśni mogą pełnić rolę dekoracyjną. Wiśnie karłowe oraz wiśnie amanogawe są pięknymi drzewkami. Z pewnością zachwycą każdego miłośnika ogrodnictwa i sadownictwa. Oferowane sadzonki wiśni mają do 170 centymetrów wysokości. Charakteryzują się kolumnową budową.  Nie wymagają dużej ilości miejsca. Dlatego też są polecane szczególnie do małych ogrodów.

Oferowane przez nas wiśnie mogą być uprawiane przez pasjonatów. Dlatego też mogą stanowić nasadzenia amatorskie. Nie wymagają specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Oferowane sadzonki wiśni rodzą smakowite owoce, które z powodzeniem możemy spożywać na surowo. Wiele osób wykorzystuje je również do przetworów. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi produktami.

Zobacz również jabłoniegrusze oraz brzoskwinie.