Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brzoskwinia Royalvee to interesująca odmiana o smacznych owocach. Oto informacje na temat jej sadzenia, pielęgnacji, owoców i dojrzałości zbiorczej, mrozoodporności, chorób i ich zwalczania, zapylaczy, wymagań wodnych i glebowych, oraz ph:
1. Sadzenie:
2. Pielęgnacja:
3. Owoce i dojrzałość zbiorcza:
4. Mrozoodporność:
5. Choroby i ich zwalczanie:
6. Zapylacze:
7. Wymagania wodne i glebowe:
8. Ph gleby:
Brzoskwinia Royalvee to wartościowa odmiana o smacznych owocach. Jej łatwa pielęgnacja i dobra mrozoodporność sprawiają, że jest atrakcyjnym wyborem dla ogrodników w różnych regionach.
| dojrzałość zbiorcza | koniec sierpnia |
| mrozoodporność | -20°C |
| zapylacze | samopylna |
| wielkość owocu | 100-160g Duża |
| wysokość sadzonki | 100 - 150 cm |
| stanowisko | słoneczne |
| wymagania wodne | umiarkowane |
| odczyn gleby | 6,0-6,5 ph |
| smak | słodko-kwaskowaty |
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Brzoskwinia Royalvee łac. Prunus persica 100-150 cm K.
Sadzonki i Sadzenie: Sadź je na stanowisku pełnym słońca, w glebie o dobrym drenażu. Zapylacze: Royalvee są samopylne, co oznacza, że nie wymagają obecności innych odmian w pobliżu do zapylania i owocowania. Cięcie: Regularne przycinanie jest istotne dla zdrowego wzrostu i obfitego owocowania. Uprawa: Zapewniaj odpowiednie nawadnianie.
* Pola wymagane
lub Anuluj