Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Brzoskwinia Iskra to interesująca odmiana o smacznych owocach. Oto informacje na temat jej sadzenia, pielęgnacji, owoców i dojrzałości zbiorczej, mrozoodporności, chorób i ich zwalczania, zapylaczy, wymagań wodnych i glebowych, oraz ph:
1. Sadzenie:
2. Pielęgnacja:
3. Owoce i dojrzałość zbiorcza:
4. Mrozoodporność:
5. Choroby i ich zwalczanie:
6. Zapylacze:
7. Wymagania wodne i glebowe:
8. Ph gleby:
Podsumowując, brzoskwinia Iskra to wartościowa odmiana o smacznych owocach. Jej łatwa pielęgnacja i dobra mrozoodporność sprawiają, że jest atrakcyjnym wyborem dla ogrodników w różnych regionach.
| dojrzałość zbiorcza | koniec sierpnia |
| mrozoodporność | -20°C |
| zapylacze | samopylna |
| wielkość owocu | 100-160g Duża |
| wysokość sadzonki | 100 - 150 cm |
| stanowisko | słoneczne |
| wymagania wodne | umiarkowane |
| odczyn gleby | 6,0-6,5 ph |
| smak | słodko-kwaśny z ostrą nutą |
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Brzoskwinia Iskra łac. Prunus persica 100-150 cm K.
Sadzonki i Sadzenie: Sadź je na stanowisku pełnym słońca, w glebie o dobrym drenażu. Zapylacze: Iskra są samopylne, co oznacza, że nie wymagają obecności innych odmian w pobliżu do zapylania i owocowania. Cięcie: Regularne przycinanie jest istotne dla zdrowego wzrostu i obfitego owocowania. Uprawa: Zapewniaj odpowiednie nawadnianie.
Sadzonki i Sadzenie: Sadź je na miejscu, gdzie...
Sadzonki i Sadzenie: Sadź je na miejscu, które...
Sadzonki i Sadzenie: Sadź je na stanowisku...
Sadzonki i Sadzenie: Sadź je na miejscu, które...
Sadzonki i Sadzenie:Sadź je na miejscu, które...
Sadzonki i Sadzenie: Sadź drzewa na stanowisku,...
Sadzonki i Sadzenie: Sadź drzewo na miejscu,...
Sadzonki i Sadzenie: Sadź drzewa na stanowisku,...
Sadzonki i Sadzenie: Sadź drzewo na miejscu,...
Sadzonki i Sadzenie: Śliwo Mirabelke sadź na...
* Pola wymagane
lub Anuluj