Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Oto informacje na temat odmiany moreli "Early Orange":
Pamiętaj, że dokładne informacje mogą się różnić w zależności od warunków klimatycznych i glebowych w danym regionie. Jeśli masz dostęp do lokalnych źródeł lub ekspertów ds. ogrodnictwa, będziesz w stanie uzyskać bardziej precyzyjne i dostosowane informacje dotyczące konkretnej odmiany moreli "Early Orange".
| dojrzałość zbiorcza | lipiec-sierpień |
| mrozoodporność | -25°C |
| zapylacze | samopylna |
| wielkość owocu | 40 g |
| wysokość sadzonki | 100-150 cm |
| stanowisko | słoneczne |
| wymagania wodne | umiarkowane |
| odczyn gleby | 6,0-7,0 ph |
| smak | słodko-kwaśne, aromatyczne |
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Morela early orange łac. Prunus armeniaca 100-150 cm K.
Sadzonki i Sadzenie: Sadź drzewo na miejscu, które otrzymuje pełne nasłonecznienie i w glebie o dobrym drenażu. Zapylacze: Morela "Early Orange" jest samopylna ale może wymagać zapylacza w pobliżu, aby skutecznie owocować.Cięcie: Regularne przycinanie pomaga wspiera zdrowy wzrost i owocowanie.Uprawa: Morela "Early Orange" wymaga regularnego podlewania.
Jabłoń Melrose – sadzonka 100-150 cm, 2-letnia...
Sadzonki i Sadzenie: Sadź je na dobrze...
Sadzonki i Sadzenie: Sadź je na miejscu, które...
Sadzonki i Sadzenie:Sadź je na miejscu, które...
Sadzonki i Sadzenie: Sadź je na stanowisku...
Sadzonki i Sadzenie: Sadź drzewo na stanowisku,...
Sadzonki i Sadzenie: Sadź drzewo na stanowisku,...
Sadzonki i Sadzenie: Sadź drzewa na stanowisku,...
Sadzonki i Sadzenie: Sadź je na miejscu, które...
* Pola wymagane
lub Anuluj